1. niedzielę Miłosierdzia Bożego polecamy Bogu wszystkie trudne i bolesne sprawy osobiste, rodzinne, Ojczyzny, Kościoła w Polsce i całego świata. Zachęcamy do nawiedzenia obrazu Chrystusa miłosiernego w kaplicy przy zakrystii, który został namalowany w roku 1943 przez pana Zdzisława Eichlera, a  postać Jezusa ukazana została na tle płonącej Warszawy.
  2. W poniedziałek, 9 kwietnia wypada liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane jak w dzień powszedni. Jest to także Dzień Świętości Życia. W tym dniu podejmowana jest Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego.
  3. Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie rodziny z dziećmi do uczestnictwa w XIII Marszu Świętości Życia. Przejdzie on ulicami Warszawy w niedzielę, 15 kwietnia pod hasłem „Jestem za życiem”, by przypomnieć o potrzebie troski o życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Poprzedzi go Msza św. w Archikatedrze Warszawskiej o godz. 11.00, po której zostanie udzielone indywidualne błogosławieństwo rodzin z dziećmi i kobiet w stanie błogosławionym. Przy Kolumnie Zygmunta od godz. 12.00 rozpocznie się akcja „Pielucha dla Malucha”, podczas której zbierane będą pampersy, mleko i środki higieny dla niemowląt z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach, prowadzonego przez Archidiecezję Warszawską.
  4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu wypada drugi piątek miesiąca. Zapraszamy na różaniec i mszę św. wieczorną w intencji zmarłych polecanych na rocznych kartkach wypominkowych.
  6. Niech Duch Chrystusa zmartwychwstałego ożywia naszą wiarę i umacnia nas w czynieniu dobra. Radosnej niedzieli, Alleluja, Alleluja!