1. Dzisiaj, w Niedzielę Miłosierdzia, polecamy Bogu w szczególny sposób wszystkich ludzi dotkniętych dramatem epidemii koronawirusa i wszystkie służby medyczne, sanitarne, kościelne i państwowe, które zmagają się z tą epidemią. O 15:00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  2. Przypominamy, że w kaplicy z sercem króla Jana III Sobieskiego, w której modlił się święty Jan Paweł II w czasie swej pielgrzymki do Ojczyzny w 1983 roku w rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej, znajduje się obraz Chrystusa miłosiernego, który został namalowany w roku 1943 przez pana Zdzisława Eichlera. Postać Jezusa ukazana została na tle płonącej Warszawy. Zachęcamy do modlitwy przed tą wyjątkową podobizną.
  3. W środę, 22 kwietnia, zapraszamy o godz. 18:00 na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Od tego dnia, to jest od 22 kwietnia, przywracamy wszystkie nabożeństwa stałe odprawiane w naszym kościele.
  5. W czwartek, 23 kwietnia, uroczystość świętego Wojciecha, głównego patrona Polski i naszej Warszawskiej Prowincji Kapucynów.
  6. Także w ten czwartek o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo do świętego Ojca Pio. Podczas Mszy świętej o godz. 18:30, będziemy modlić się za wstawiennictwem świętego Wojciecha i Świętego z Pietrelciny w intencjach podanych na kartkach i prosić Boga o oddalenie pandemii.
  7. Wszystkim Darczyńcom i Przyjaciołom składamy serdeczne „Bóg zapłać!”. Niech miłosierny Bóg wynagradza Wam wrażliwość i szczodrobliwość waszych serc swym błogosławieństwem.

Wesołego Alleluja, w oktawie Zmartwychwstania Pańskiego!