1. Dziś, 13 marca, przypada Święto Papieskie i 9. Rocznica wyboru Papieża Franciszka na Stolicę św. Piotra. Z tej racji zostanie odprawiona uroczysta msza święta z udziałem Episkopatu Polski pod przewodnictwem Nuncjusza Apostolskiego, Arcybiskupa Salvatore Pennacchio. Eucharystia jutro o g. 1730 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie.
  2. II Niedziela Wielkiego Postu jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Pamiętajmy o tych, którzy poświęcają swoje życie dla głoszenia Dobrej Nowiny na różnych krańcach ziemi.
  3. Zapraszamy na spotkanie dla kobiet „Przyjaciółka samej siebie”. W tym miesiącu temat brzmi: „Sztuka przyjmowania, czyli jak odżywiać serce”. Po konferencji adoracja Najświętszego Sakramentem, aby usłyszane treści przeżyć w ciszy własnego serca na modlitwie. Spotkanie we wtorek, 15 marca, o godzinie 1930.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele: Drogę krzyżową w piątki o g. 1745 oraz Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 1745.
  5. W naszej wspólnocie swoje imieniny będzie obchodził Józef Łaski. Na mszę świętą w intencji solenizanta zapraszamy w sobotę o g. 700.
  6. W kalendarzu liturgicznym: sobota – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msze święte według porządku codziennego.
  7. Za wszelkie ofiary składane na rzecz kościoła, klasztoru i hojną pomoc w utrzymaniu Domu błogosławionego Aniceta Koplińskiego, jałmużnika Warszawy, niech wynagrodzi Wam Bóg swym błogosławieństwem.