1. W Kościele Powszechnym przeżywamy w tych dniach, od 18 do 25 stycznia, Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Hasłem tegorocznego tygodnia jest: Dąż do sprawiedliwości (Pwt 16,20). Zachęcamy wszystkich do modlitwy w tej intencji.
  2. W dniach od 22 do 27 stycznia tego roku w Panamie odbędą się Światowe Dni Młodzieży. W niedzielę, 27 stycznia, na ich zakończenie ojciec święty Franciszek odprawi uroczystą Mszę św.
  3. W łączności z obchodami Światowych Dni Młodzieży 2019, w niedzielę, 27 stycznia, w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbędzie się Spotkanie Młodych, które organizuje wspólnota Emmanuel. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.
  4. We środę, jako że to 23. dzień miesiąca, zapraszamy o godz. 18:00 na nowennę do św. ojca Pio, a następnie na uroczystą Mszę św. sprawowaną w zapisanych intencjach. Na zakończenie, ucałowanie relikwii św. Stygmatyka.
  5. We czwartek, 24 stycznia, zapraszamy na czuwanie modlitewne „Żniwo Wielkie”, które poprowadzą br. Szymon Janowski i Małgorzata Hutek. Motywem wiodącym czuwania jest zagadnienie „Troski”. We wspólnym słuchaniu słowa Bożego będziemy szukać odpowiedzi na pytanie: Co to znaczy, że Bóg troszczy się o nas? Czuwanie odbędzie się o godzinie 20:00 w naszym kościele.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz kościoła, klasztoru i prowadzenia Domu bł. Aniceta Koplińskiego dla bezdomnych i ludzi będących w potrzebie. Zapewniamy o naszej codziennej modlitwie w Waszych intencjach.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i radosnego jej świętowania!