1. Przewodniczący Episkopatu ogłosił, że niedziela 16 sierpnia będzie Dniem Solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Kardynał Kazimierz Nycz zadecydował, że tego dnia w kościołach Archidiecezji Warszawskiej odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc Libanowi. Zachęcamy do okazania daru serca.
  2. W przyszłą niedzielę przypada 23. dzień miesiąca. Z tej racji o godzinie 18:00 będziemy modlić się ze świętym ojcem Pio i za jego wstawiennictwem. Uroczysta Msza święta z kazaniem o godzinie 18:30 odprawiona zostanie w intencjach podanych na kartkach.
  3. Za wszelką życzliwość oraz wsparcie duchowe i materialne jakiego od Was ciągle doznajemy, niech wynagrodzi Wam Bóg swym błogosławieństwem. A święci, których będziemy wspominać w rozpoczynającym się tygodniu niech wstawiają się za nami i wypraszają łaskę prawdziwej wiary i niezachwianej nadziei.
  4. Wszystkim Solenizantom, którzy będą świętować swoje imieniny w nachodzących dniach, składamy najserdeczniejsze życzenia.
  • Słowo Prymasa Tysiąclecia:

„Bóg jest przeciwnikiem naszego minimalnego programu, który niekiedy sobie zakreślimy, mówiąc: Masz mnie całego i czego chcesz więcej? Tymczasem On powiada: Chcę ciebie jeszcze większego, jeszcze wspanialszego”.