1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12:15 aż do wieczora. Wieczorna Msza św. o 18:30 sprawowana będzie w intencji Ojczyzny.
  2. Dziś przypada 80. rocznica napadu hitlerowskich Niemiec na Polskę i rozpoczęcia drugiej wojny światowej. Swoje piętno odcisnęła ona na życiu całych pokoleń Polaków. W ostatnich latach obserwujemy szczególne nasilenie niepokojącego zjawiska, jakim jest celowe i cyniczne fałszowanie przekazu prawdy o tamtych wydarzeniach lub też całkowite pomijanie i przemilczanie niektórych faktów. Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o wszystkich ofiarach tej hekatomby XX w.
  3. W poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Dzieciom powracającym z wakacji życzymy, aby wzmocnione wypoczynkiem owocnie wykorzystały czas nauki. Wszystkim rodzicom, wychowawcom i nauczycielom życzymy mądrości i odwagi w odnajdywaniu prawdy oraz przekazywaniu jej dzieciom i młodzieży.
  4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej 1. czwartek , 1. piątek i 1. sobota miesiąca. Odpowiednie nabożeństwa będą o godzinie 18:00.
  5. Serdecznie dziękujemy za wytrwałą pomoc materialną w funkcjonowaniu Domu bł. Aniceta, jałmużnika Warszawy, w którym mieści się jadłodajnia dla ludzi ubogich i bezdomnych. Podczas miesięcznej przerwy wakacyjnej, w sierpniu tego roku, pomieszczenia kuchni i jadłodajni odnowiono przez malowanie i usunięto zaistniałe usterki. Koszt prac wyniósł ponad 20 tys. zł. Dziś, 1 września, jadłodajnia wznawia swoją działalność charytatywną.

Za wszelkie dobro jakiego od was doświadczamy, niech zapłaci Pan Jezus i św. ojciec Franciszek. Za swojej strony zapewniamy o codziennej modlitwie w intencji Dobrodziejów.