1. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca, a więc zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godzinie 12:15 aż do wieczora. Wieczorna Eucharystia sprawowana będzie w intencji naszej Ojczyzny.
  2. Jutro, w poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Dzieciom i młodzieży życzymy, aby owocnie wykorzystały czas nauki. Rodzicom zaś, wychowawcom i nauczycielom życzymy mądrości i odwagi w odnajdywaniu prawdy i przekazywaniu jej swoim dzieciom i wychowankom.
  3. W tym tygodniu przy pada I czwartek i I piątek miesiąca. Zapraszamy na odpowiednie nabożeństwa o godzinie 18:00.
  4. W sobotę, 8 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia w Nowym Mieście nad Pilicą pięciu braci nowicjuszy złoży swe pierwsze śluby zakonne. Polecamy ich Waszej pamięci w modlitwie.
  5. Zapraszamy do uczestnictwa w pielgrzymce samolotem do Brazylii w lutym 2019 roku. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.
  6. Serdecznie dziękujemy za Waszą życzliwość oraz wsparcie duchowe i materialne dla budowy i wyposażenia nowej jadłodajni w Domu bł. Aniceta Jałmużnika, która wczoraj, w sobotę, 1 września rozpoczęła swoją działalność w nowym budynku przy ul. Kapucyńskiej. Chwilowo pozostaje otwarta kwestia spłaty kosztów, ale pozostajemy tu w nadziei pokładanej w Bogu. Niech dobry Bóg oświeca naszą drogę i nam błogosławi.