1. Wobec trudnej sytuacji panującej w Afganistanie i dużej liczby uchodźców Caritas Polska organizuje dziś zbiórkę na Dzieło pomocy uchodźcom z Afganistanu. Ofiary można złożyć do skarbony przy wyjściu z kościoła.
  2. W czwartek, 9 września, o godzinie 9:30 w Muzeum Archidiecezji Warszawskiej rozpocznie się sympozjum zatytułowane „Zanurzony w Pięknie”. Poświęcone ono będzie wielkiemu artyście z naszego Zakonu Kapucynów ojcu Efremowi Marii z Kcyni. Spotkanie to zostanie poprzedzone Mszą świętą w naszym kościele o godzinie 8:00 pod przewodnictwem księdza biskupa Michała Janochy. Serdecznie zapraszamy.
  3. Z okazji 338. rocznicy Wiktorii Wiedeńskiej zapraszamy na dwie celebracje:
  • w sobotę, 11 września, o godzinie 18:30 będzie sprawowana Msza święta w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem Zawsze Zwycięskiej Królowej Polski. Eucharystii będzie przewodniczył ksiądz biskup Antoni Pacyfik Dydycz; po Eucharystii przedstawiony będzie program artystyczny nawiązujący do zawierzenia Maryi na wzór Prymasa Tysiąclecia;
  • w niedzielę, 12 września, o godzinie 12:15 zostanie odprawiona Msza święta z udziałem środowisk patriotycznych i grup rekonstrukcyjnych w intencji poległych w obronie Ojczyzny.
  1. Do naszego klasztoru przybyli nowi bracia. Posługę w klasztorze warszawskim rozpoczynają: brat Piotr Owczarz, gwardian wspólnoty, brat Kazimierz Śnieg, wikary, brat Piotr Morawski, zakrystian oraz brat Przemysław Ignatiuk, w posłudze dla Domu błogosławionego Aniceta Koplińskiego. Nowoprzybyłym życzymy otwartości na działanie Ducha Świętego.
  2. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc w prowadzeniu i utrzymaniu Domu błogosławionego Aniceta, jałmużnika Warszawy, w którym działa jadłodajnia dla ludzi ubogich i bezdomnych, a także za wszelką dobroć okazywaną klasztorowi. Zapewniamy o naszej codziennej modlitwie za Was i w Waszych intencjach.