1. We środę, 11 września, o 18:00 na zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy, a o 18:30 na Mszę św. w intencjach złożonych na kartkach.
  2. We czwartek, 12 września, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, ustanowione na cześć zwycięstwa króla Jana III Sobieskiego pod Wiedniem. Jego kapelanem był bł. Marek z Aviano, z naszego Zakonu Kapucynów. Główne uroczystości 336. rocznicy Wiktorii Wiedeńskiej, chwalebnego zwycięstwa nad wojskami Imperium Osmańskiego, odbędą się w naszym kościele, gdzie uroczystą Mszę św. o 18:30 odprawi ks. biskup Antoni Pacyfik Dydycz.
  3. W tym tygodniu przypada 2. piątek miesiąca. Zapraszamy o 18:00 na różaniec w intencji zmarłych polecanych na rocznych kartkach wypominkowych oraz na Mszę św. sprawowaną w ich intencji.
  4. W sobotę, 14 września, obchodzimy w kościele święto Podwyższenia Krzyża. Tego dnia w naszej Ojczyźnie, z inicjatywy organizatorów modlitwy „Różaniec do granic” przeprowadzona zostanie akcja modlitewna pod hasłem „Polska pod Krzyżem”. Ogólnopolskie spotkanie modlitewne odbędzie się na lotnisku w Kruszynie, koło Włocławka, przy krzyżu, gdzie 7 czerwca 1991 r. sprawował Eucharystię Ojciec Święty Jan Paweł II. Zachęcamy do łączności duchowej z ogólnopolskim spotkaniem „Polska pod Krzyżem” poprzez adorację Najświętszego Sakramentu u nas w kaplicy Maki Bożej od godziny 16:00 do Mszy św. o godzinie 18:30 oraz do uczestnictwa w wieczornej Eucharystii.

Za wszelkie dobro, jakie świadczycie na rzecz naszej wspólnoty i ludzi ubogich gromadzących się w Domu bł. Aniceta, niech wynagrodzi Bóg swym błogosławieństwem, a Najświętsza Maryja, której Święto Narodzenia dziś wspominamy niech wyprasza gorliwość we wierze i potrzebne laski. Błogosławionej niedzieli życzymy wszystkim.