1. Jutro, 23 września, przypada w liturgii doroczne wspomnienie św. ojca Pio. Zapraszamy na nowennę o godz. 18:00 i uroczystą Mszę św. o godz. 18:30. Po Eucharystii adoracja relikwii Świętego.
  2. We środę, 25 września, mija 66. rocznica aresztowania ks. prymasa Stefana kard. Wyszyńskiego. Zachęcamy do modlitwy o wyniesienie do chwały ołtarzy Czcigodnego Sługi Bożego.
  3. Także we środę rozpocznie się nowenna przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu.
  4. Jak co miesiąc, w sobotę, 28 września, modlimy się o rychłą beatyfikację Czcigodnego Sługi Bożego Stefana kard. Wyszyńskiego, Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego i Prymasa Polski. Tego dnia, w bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela, o godz. 19:00 zostanie odprawiona Msza św. w tej intencji, a po niej zgromadzeni odmówią modlitwę o beatyfikację Księdza Prymasa.
  5. Zgodnie z wolą Ojca Świętego Franciszka, w październiku tego roku, będziemy przeżywali Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Wydarzenie to ma służyć ożywieniu dzieła misyjnego Kościoła i włączeniu w nie każdego człowieka ochrzczonego. Najważniejszymi elementami tego szczególnego czasu, które podkreślił papież Franciszek, mają stać się: modlitwa, formacja i świadectwo misyjne.

Za wspieranie duchowe i materialne naszego kościoła, klasztoru i Domu bł. Aniceta, jałmużnika Warszawy, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i św. nasz ojciec Franciszek, a św. ojciec Pio niech wyprasza potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.