1. We wtorek, 29 września, czcimy świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Jest to także dzień imienin księży biskupów: Rafała Markowskiego i Michała Janochy oraz naszych braci: Michała i Rafała. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnych Solenizantach.
  2. W czwartek rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszamy codziennie o godzinie 18:00 na nabożeństwa różańcowe.
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: 1. czwartek, 1. piątek i 1. sobota miesiąca.
  4. W sobotę, 3 października, po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo Transitus, czyli doroczne wspomnienie chwalebnego przejścia do nieba świętego Franciszka z Asyżu, który zmarł właśnie 3 października wieczorem w roku 1226.
  5. W przyszłą niedzielę, 4 października, w naszym kościele będziemy obchodzić uroczystość świętego Franciszka, naszego Serafickiego Ojca i Zakonodawcy. Uroczysta Msza święta celebrowana będzie o godzinie 18:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli świętego Biedaczyny z Asyżu.
  6. Przyszła niedziela, jako pierwsza w miesiącu, jest niedzielą adoracyjną, a wieczorna Eucharystia będzie odprawiona w intencji naszej Ojczyzny.
  7. Dzisiaj po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na koncert organowy w ramach Festiwalu Organy Śródmieścia.
  8. Za wszelką życzliwość i modlitwę, składamy serdeczne podziękowanie i prosimy Boga o błogosławieństwo dla Was i Waszych Rodzin.

Życzymy radosnego świętowania niedzieli.