1. W październiku, jak zwykle, zapraszamy codziennie o godzinie 18:00 na Nabożeństwo Różańcowe. Będziemy modlić się o owocny przebieg Synodu Biskupów i rychłą beatyfikację Czcigodnego Sługi Bożego Stefana kard. Wyszyńskiego.
  2. We środę, 3 października, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Transitus czyli wspomnienie chwalebnego przejścia do nieba świętego Franciszka z Asyżu. Wstawiennictwu Biedaczyny z Asyżu polecamy szczególnie Franciszkański Zakon Świeckich oraz Młodzież Franciszkańską skupiającą się przy naszym klasztorze.
  3. We czwartek, 4 października, będziemy dziękować Bogu wraz z całym Kościołem za osobę świętego Franciszka, naszego Patriarchy i Zakonodawcy. Msze św. tego dnia będą celebrowane jak w dzień powszedni. Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem ojców Dominikanów zostanie odprawiona o godzinie 18:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Serafickiego Ojca.
  4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcamy do uczestniczenia w Nabożeństwie Różańcowym o godzinie 18:00 oraz w wieczornej Eucharystii.
  5. Przyszła niedziela jako pierwsza w miesiącu jest Niedzielą Adoracyjną, czyli będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o 12:15 aż do wieczora. Wieczorna Msza św. zostanie odprawiona w intencji naszej Ojczyzny.
  6. Za nieustanne wsparcie duchowe i materialne dla naszego klasztoru i prowadzonego przy nim dzieła na rzecz ubogich i bezdomnych niech Wam wynagrodzi Pan Jezus i święty ojciec Franciszek.