1. Jutro, w dzień wigilii uroczystości św. Franciszka z Asyżu, zapraszamy na mszę świętą o g. 1830, a po niej na nabożeństwo upamiętniające śmierć Świętego – Transitus. Natomiast we wtorek 4 października chcemy wspólnie modlić się na wieczornej Eucharystii, na której kazanie wygłosi o. Dominikanin.
 2. W miesiącu październiku szczególnie zachęcamy do modlitwy różańcowej. W naszym kościele wspólna modlitwa przed wystawionym Najświętszym Sakramentem codziennie o g. 1800.
 3. Najbliższy piątek jest pierwszym w tym miesiącu. Na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz krótką Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy po mszy świętej o g. 1830.
 4. W sobotę 8 października odbędzie się VII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium św. Jana Pawła II oraz Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Gościem specjalnym będzie p. Louise Ward z Kanady – założycielka ruchu margaretek. Szczegółowy plan na plakacie przed kościołem.
 5. W kalendarzu liturgicznym:
  • wtorek – Uroczystość św. Franciszka z Asyżu, diakona, założyciela Trzech Zakonów;
  • środa – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;
  • czwartek – wspomnienie bł. Innocentego z Berzo, prezbitera;
  • piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej;
 6. Bardzo dziękujemy Wam za stałą duchową i materialną troskę o nasz kościół, klasztor i dzieło Domu błogosławionego Aniceta. Za każde dobro niech zapłaci Wam Pan Jezus i święty nasz Ojciec Franciszek