- Wraz z miesiącem październikiem rozpoczęliśmy w naszym kościele nabożeństwo różańcowe. Do wspólnej modlitwy zapraszamy codziennie o godzinie 18:00.
- Dziś, w wigilię uroczystości świętego Franciszka z Asyżu, po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo Transitus, które upamiętnia przejście Serafickiego Ojca z ziemskiego życia do wiecznej chwały. Natomiast jutro, uroczysta Eucharystia o godzinie 18:00, w której, jak co roku, uczestniczyć będą bracia świętego Dominika.
- W sobotę, 9 października, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbędzie się VI Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu „Margaretka”. Szczegółowy program umieszczony jest w gablocie przed kościołem.
- W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypadają:
- w poniedziałek, uroczystość świętego Franciszka z Asyżu, diakona, założyciela Trzech Zakonów;
- we wtorek, wspomnienie świętej Faustyny Kowalskiej, dziewicy;
- w czwartek, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
Dziękujemy za Waszą troskę o nas i o dzieła, które podejmujemy. Powierzamy Was dobremu Bogu w naszej codziennej modlitwie.