1. W naszym kościele przeżywamy dzisiaj uroczystość odpustową świętego Franciszka z Asyżu. Główną celebracją liturgiczną będzie wieczorna Msza święta o godzinie 18:30.
  2. Dzisiejsza niedziela jako pierwsza w miesiącu jest niedzielą adoracyjną. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o 12:15 aż do wieczora. Wieczorna Msza święta zostanie odprawiona w intencji naszej Ojczyzny i Dobrodziejów Klasztoru.
  3. Święty Franciszek z Asyżu uczy nas mądrości budowania Kościoła i wzywa wszystkich wiernych do ożywienia ducha misyjnego. Chcemy to czynić, między innymi, na wspólnej modlitwie różańcowej, na którą serdecznie zapraszamy. Nabożeństwa przez cały miesiąc październik będą o godzinie 18:00.
  4. W przyszłą niedzielę, 11 października, przypada XX Dzień Papieski, którego hasłem jest: Totus Tuus! Tego dnia odbędzie się także zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. Za wspieranie duchowe i materialne naszego kościoła, klasztoru i Domu błogosławionego Aniceta, jałmużnika Warszawy, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i święty Ojciec Franciszek, a Matka Boża Królowa różańca świętego niech wyprasza nam wszystkim potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.