1. Dzisiaj, 13 października, przypada XIX Dzień Papieski, który przeżywamy pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Dziś także prowadzona jest zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. We środę, 16 października, mija 41. rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na stolicę Piotrową. Wstawiennictwu św. Jana Pawła II polecajmy sprawy Kościoła i naszej Ojczyzny.
  3. We czwartek, 17 października, o godz. 20:00 zapraszamy na czuwanie z cyklu „Żniwo Wielkie” pod tytułem „Ludożercy”, które poprowadzi br. Szymon Janowski ze scholą Golgoty Młodych.
  4. W sobotę, 19 października o godz. 18:00, w sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszki, na Żoliborzu, zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w 35. rocznicę męczeńskiej śmierci Błogosławionego.
  5. W październiku o godz. 18:00 zapraszamy codziennie na wspólny różaniec, który ofiarujemy w intencji Kościoła powszechnego i jego misji.
  6. W naszym kościele wyłożone są kartki wypominkowe. Po czytelnym wypisaniu imion zmarłych prosimy składać je w zakrystii albo na tacę podczas kolekty.
  7. Serdecznie dziękujemy wszystkim Dobrodziejom i Przyjaciołom za nieustanne wsparcie duchowe i materialne, i każdy odruch życzliwości.
  8. Niech święci, których w tym tygodniu w liturgii wspominamy: bł. Honorat Koźmiński, św. Teresa od Jezusa, św. Jadwiga Śląska, św. Ignacy Antiocheński, św. Łukasz Ewangelista i bł. Jerzy Popiełuszko wstawiają się za nami w wypełnianiu woli Bożej i czynieniu dobra.

Życzymy wszystkim radosnego świętowania dnia Pańskiego!