1. Dzisiaj, 14 października, przypada XVIII Dzień Papieski, który przeżywamy pod hasłem: Promieniowanie ojcostwa. Z tej racji można wesprzeć materialnie Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. We czwartek, 18 października, polecamy Waszym szczególnym modlitwom br. Łukasza Woźniaka, naszego ministra prowincjalnego.
  3. W piątek, 19 października, przypada 34. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Główne uroczystości związane z tą rocznicą odbędą się w sanktuarium bł. Jerzego Popiełuszki na Żoliborzu. O godzinie 18:00 zostanie odprawiona tam uroczysta Msza święta.
  4. W niedzielę, 21 października, Kościół Powszechny obchodzi Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną. Jest to dzień modlitwy i pomocy materialnej na rzecz misji. Taca z tej niedzieli zostanie przeznaczona na misje prowadzone przez nasz Zakon.
  5. W październiku zapraszamy codziennie o godzinie 18:00 na wspólny różaniec, który odmawiamy w intencji Kościoła.
  6. W naszym kościele wyłożone są już kartki wypominkowe. Czytelnie wypisane kartki z imionami zmarłych prosimy składać w zakrystii albo podczas zbierania tacy.
  7. Serdecznie dziękujemy naszym Dobrodziejom i Przyjaciołom za nieustanne wsparcie duchowe i materialne, i każdy odruch dobroci i życzliwości.
  8. Niech święci, których w tym tygodniu w liturgii wspominamy, to jest św. Teresa od Jezusa, doktor Kościoła, św. Jadwiga Śląska, św. Ignacy Antiocheński, św. Łukasz Ewangelista i bł. Jerzy Popiełuszko wstawiają się za nami w wypełnianiu woli Bożej i czynieniu dobra. Radosnego świętowania w Dzień Pański!