1. Dzisiaj, 20 października, Kościół Powszechny obchodzi Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną. Tytuł papieskiego orędzia na ten dzień brzmi „Ochrzczeni i posłani: Kościół Chrystusa w misji na świecie”. Jest to dobra okazja do modlitwy i wsparcia materialnego misji na wszystkich kontynentach. Taca zbierana dzisiaj w naszym kościele przeznaczona jest na misje prowadzone przez Zakon Kapucynów.
  2. We środę przypada 23. dzień miesiąca. Różaniec ze św. ojcem Pio będzie o godz. 18:00, a następnie uroczysta Msza św. w intencjach polecanych na kartkach. Na zakończenie adoracja relikwii Świętego z Pietrelciny. Serdecznie zapraszamy.
  3. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej zadumy nad przemijalnością świata materialnego, w tym także ludzkiego życia na ziemi. Ten miesiąc sprzyja ożywieniu wiary w tajemnicę świętych obcowania oraz pamięci o tym, że my sami jesteśmy stworzeni do życia wiecznego w komunii z Bogiem. Kartki wypominkowe są wyłożone na ławkach w kościele. Zachęcamy do modlitwy za naszych bliskich zmarłych.
  4. Za wszelkie dobro świadczone nam i każdemu bliźniemu, niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem.

Życzymy radosnego świętowania niedzieli w gronie rodziny i najbliższych.