1. Przypominamy, że Ojciec Święty Franciszek zachęca wszystkich wiernych do odmawiania codziennie przez cały październik Różańca Świętego w intencji Kościoła, kończąc go antyfoną Pod Twoją obronę oraz Modlitwą do świętego Michała Archanioła.
  2. Dzisiaj 21 października, Kościół Powszechny obchodzi Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną. Jest to dzień modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie. Taca dzisiejsza zbierana w naszym kościele przeznaczona jest na misje prowadzone przez Zakon Kapucynów. Po Niedzieli Misyjnej w Polsce następuje też Tydzień Misyjny, którego hasłem w tym roku będą słowa: Pełni Ducha i posłani.
  3. We wtorek przypada 23 dzień miesiąca. O godzinie 18:00 odmówimy Różaniec ze św. Pio, a następnie będzie odprawiona Msza św. w intencjach polecanych na kartkach. Na zakończenie, ucałowanie relikwii Świętego z Pietrelciny. Serdecznie zapraszamy.
  4. Zbliża się miesiąc listopad, czas naszej szczególnej zadumy nad przemijalnością świata materialnego oraz pamięci o tym, że sami jesteśmy przeznaczeni do życia wiecznego z Bogiem. Kartki wypominkowe są wyłożone w kościele. Zachęcamy do modlitwy za naszych bliskich zmarłych.
  5. Za wszelkie dobro jakie świadczycie nam i innym ludziom, niech Bóg wynagrodzi Wam swoim błogosławieństwem. Radosnego świętowania Dnia Pańskiego w gronie rodziny i najbliższych.