1. W dniach od 5 do 11 maja tego roku będziemy przeżywali XI Tydzień Biblijny pod hasłem: Głosili Ewangelię mocą Ducha Świętego (1 P 1,12). Tegoroczny Tydzień zostanie otwarty przez Trzecie Narodowe Czytanie Pisma św. W tym roku będzie czytana Ewangelia według św. Jana.
  2. We środę, 8 maja, przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej Prowincji Warszawskiej Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów.
  3. Także we środę, jak co tydzień, zapraszamy o godz. 18:00 na nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Msza św. wieczorna odprawiona będzie w intencjach podanych na kartkach.
  4. 10 maja przypada drugi piątek miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:30 w intencji zmarłych polecanych na rocznych kartkach wypominkowych.
  5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie majowym, codziennie o godz. 18:00.

Za wszelkie ofiary składane na rzecz kościoła, klasztoru i hojną pomoc w utrzymaniu Domu bł. Aniceta Koplińskiego, jałmużnika Warszawy, niech wynagrodzi Wam Bóg swym błogosławieństwem, a Najświętsza Maryja Panna, Matka Miłosierdzia, niech oręduje za Wami u swego Syna.