1. Dzisiaj, 15 kwietnia, obchodzimy Niedzielę Biblijną pod hasłem Weźmijcie Pismo Święte. Rozpoczyna ona X Ogólnopolski Tydzień Biblijny, który pod tym samym hasłem trwa do soboty, 21 kwietnia br.
  2. W poniedziałek, 16 kwietnia na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i bł. Honorata Koźmińskiego w intencjach wpisanych do ksiąg i w intencji XXV Kapituły Prowincjalnej Warszawskiej Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów.
  3. W związku z przypadającą 80. rocznicą kanonizacji św. Andrzeja Boboli ojcowie jezuici z Sanktuarium Patrona Polski przy ul. Rakowieckiej w Warszawie zapraszają na Mszę św. dziękczynną z tej okazji 17 kwietnia 2018 r  (wtorek) o godz. 19.00, której będzie przewodniczył Ks. Bp Piotr Jarecki.
  4. W związku z 75. rocznicą wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim, zwyczajem lat ubiegłych, w czwartek, 19 kwietnia br., o godz. 12.00, we wszystkich kościołach Archidiecezji Warszawskiej zostaną uruchomione dzwony, dla uczczenia ofiar tego bohaterskiego zrywu.
  5. Niech Duch Zmartwychwstałego umacnia nas i ożywia w świadczeniu o Chrystusie, naszym Panu i Zbawicielu. Radosnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na rozpoczynający się nowy tydzień.