1. W najbliższy piątek rozpoczyna się miesiąc maj poświęcony czci Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy codziennie o godz. 18:00 na nabożeństwa majowe. W rozważaniach będzie nam towarzyszył Sługa Boży Ks. Kardynał Prymas Stefan Wyszyński. W liturgii tego dnia wspominamy św. Józefa Rzemieślnika.
  2. W sobotę, 2 maja, będziemy obchodzić uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski. Wstawiennictwu naszej Królowej polecajmy Ojczyznę i prośmy o miłosierdzie dla całego świata.
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: 1. piątek i 1. sobota miesiąca. Zapraszamy na wspólną modlitwę o godz. 18:00.
  4. Przyszła niedziela, jako pierwsza w miesiącu, jest niedzielą adoracyjną. Wystawienie Najświętszego Sakramentu rozpocznie się po Mszy św. o godz. 12:15. Podczas wieczornej Eucharystii o godz.18:30 będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny.
  5. Za wszelkie dobro, jakiego od Was doświadczamy, za pomoc w prowadzeniu Domu bł. Aniceta z jadłodajnią dla ubogich, niech wynagrodzi Wam Bóg swym błogosławieństwem, a my obiecujemy codzienną modlitwę w Waszych intencjach.

Panie Jezu, daj nam zrozumieć Pisma, niech pała nasze serce, gdy do nas mówisz (Łk 24,32).