1. Dziś, w 1. niedzielę miesiąca marca zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godzinie 12:15 aż do Nabożeństwa Gorzkich Żali. Wieczorna Eucharystia będzie sprawowana w intencji naszej Ojczyzny.
  2. W tym roku, który poświęcony jest świętemu Józefowi, opiekunowi świętej Rodziny i Kościoła Powszechnego, zachęcamy do uczestnictwa w nowennie przed uroczystością Świętego, która przypada już wkrótce, 19 marca. Nowenna rozpocznie się w najbliższą środę i odmawiana będzie codziennie na Mszach świętych o godzinie 7:00 i 18:00. Zachęcamy do powierzenia swoich spraw opiece świętego Józefa.
  3. W tym tygodniu przypada 2. piątek miesiąca. Zapraszamy o godzinie 18:30 na Mszę świętą sprawowaną w intencji zmarłych polecanych na rocznych kartkach wypominkowych.
  4. W sobotę, 13 marca, przypada Święto Papieskie i 8. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę świętego Piotra. Pamiętajmy o Ojcu Świętym w naszej modlitwie.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele:
  • Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 17:45;
  • Gorzkie Żale z nauką pasyjną w niedzielę również o godzinie 17:45.
  1. Przypominamy, że sakrament pokuty i pojednania jest sprawowany w naszym kościele w kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
  • na początku każdej Mszy świętej;
  • natomiast stały dyżur spowiedzi trwa od poniedziałku do soboty w godzinach przedpołudniowych od 9:00 do 12:00, a popołudniu od 16:00 do 19:00. Korzystajmy chętnie i często z tego daru Bożego Miłosierdzia.
  1. Dziękujemy Wam, którzy w dobroci swego serca praktykujecie różne formy życzliwości, modlitwy i wsparcia materialnego kościoła, klasztoru i jadłodajni w Domu błogosławionego Aniceta, jałmużnika Warszawy.

Czas Wielkiego Postu niech ożywi w nas pragnienie świętości i troskę o dobro czynione drugiemu człowiekowi.