1. W niedzielę, 7 czerwca 2020 r., w Warszawie odbędzie się beatyfikacja Czcigodnego Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego. O decyzji papieża Franciszka poinformował metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz.
  2. Dzisiaj, w ostatnią niedzielę października, obchodzimy uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła.
  3. W piątek, 1 listopada, przypada doroczna uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu czcimy wszystkich, którzy doświadczają już pełnego zjednoczenia z Bogiem w niebie. Są oni naszymi orędownikami przed Panem i drogowskazami w naszym ziemskim pielgrzymowaniu do życia wiecznego.
  4. W sobotę, 2 listopada, przypada natomiast wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w naszym kościele odprawiane będą jak w dzień powszedni. Wszystkie Msze św. tego dnia sprawowane są w intencji zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych.
  5. Kartki te są jeszcze wyłożone na ławkach w kościele. Po czytelnym wypisaniu imion zmarłych prosimy o złożenie ich w zakrystii albo na tacę. Zachęcamy także, aby składać wypominki roczne: w każdy 2. piątek miesiąca odmawiany jest w ich intencji różaniec i odprawiana Msza św. o godz.18:30.
  6. Nawiedzając cmentarz w dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny, czyli całkowite darowanie kar dla dusz w czyśćcu cierpiących. Przez cały listopad zapraszamy o godz. 18:00 na różaniec w intencji zmarłych.
  7. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: 1. piątek i 1. sobota miesiąca.
  8. Przyszła niedziela, jako pierwsza w miesiącu, jest niedzielą adoracyjną. Wystawienie Najświętszego Sakramentu rozpocznie się jak zwykle po Mszy św. o godz. 12:15. Wieczorna Eucharystia sprawowana będzie w intencji naszej Ojczyzny.

Bardzo dziękujemy wszystkim za stałą życzliwość i solidarność ekonomiczną w utrzymaniu i prowadzeniu jadłodajni dla bezdomnych. Niech Bóg wynagrodzi Waszą szczodrobliwość swoim błogosławieństwem.