1. W ostatnią niedzielę października obchodzimy uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła.
  2. Dzisiaj, 28 października, obchodzimy X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem Pakistan. Przerwać milczenie.
  3. We czwartek, 1 listopada, przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu czcimy wszystkich, którzy doświadczają już pełnego zjednoczenia z Bogiem w niebie. Są naszymi orędownikami przed Panem i drogowskazami w naszym ziemskim pielgrzymowaniu.
  4. W piątek, 2 listopada, obchodzimy wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w naszym kościele odprawiane będą jak w dzień powszedni. Wszystkie Msze św. tego dnia ofiarowane są w intencji zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych. Kartki te są jeszcze wyłożone na ławkach w kościele. Po czytelnym wypisaniu imion zmarłych prosimy o złożenie ich w zakrystii albo na tacę. Przyjmujemy także wypominki roczne: w każdy drugi piątek miesiąca odmawiany jest w ich intencji różaniec i odprawiana Msza św. o godz.18:30. Nawiedzając cmentarz w dniach od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny, czyli całkowite darowanie kar doczesnych dla dusz w czyśćcu cierpiących. Przez cały listopad zapraszamy o godz. 18:00 na różaniec w intencji zmarłych.
  5. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej : I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  6. Przyszła niedziela jako pierwsza w miesiącu jest niedzielą adoracyjną. Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie trwało przez całe popołudnie. Wieczorna Eucharystia zostanie odprawione w intencji naszej Ojczyzny.
  7. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy stale okazują nam życzliwość poprzez solidarność ekonomiczną w utrzymaniu i prowadzeniu jadłodajni dla bezdomnych. Niech Bóg wynagrodzi Wam swoim błogosławieństwem.