1. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się po Mszy św. o godz. 12:15 i będzie trwała do godz. 18:30. Zachęcamy, by przyjść do kościoła i pozostać nieco na modlitwie. Na wieczornej Eucharystii będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny.
  2. W następny poniedziałek, 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości. Z tej racji w Świątyni Opatrzności Bożej o godz. 9:00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. A o godz. 17:00 rozpocznie się okolicznościowy koncert. Osoby konsekrowane i wszystkich wiernych Archidiecezji Warszawskiej zachęcamy do licznego udziału w tych uroczystościach i do modlitwy za naszą Ojczyznę.
  3. Przez cały listopad zapraszamy o godz. 18:00 na różaniec za zmarłych polecanych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych. Kartki te nadal można składać w zakrystii albo na tacę. Zachęcamy także do składania kartek wypominkowych rocznych. Oznacza to, że w każdy 2. piątek miesiąca będziemy odmawiać za tych zmarłych różaniec i ofiarowana za nich będzie wieczorna Msza św. o godz. 18:30.
  4. Przypominamy, że nawiedzając cmentarz w dniach od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny, czyli całkowite darowanie kar, dla dusz w czyśćcu cierpiących.
  5. Dziękując za wszelkie dobro, jakiego nieustannie doświadczamy z Waszej strony, obiecujemy codzienną modlitwę i prosimy Boga o błogosławieństwo dla Waszych Rodzin i Bliskich.

Wszystkim życzymy radosnego świętowania Dnia Pańskiego. Boża Opatrzność niech prowadzi nas drogami zbawienia.