1. Zachęcamy do czytelnego wypisywania imion zmarłych na kartkach wypominkowych i do składania ich w zakrystii. W listopadzie za zmarłych będziemy codziennie sprawować Mszę świętą oraz modlić się różańcem.
  2. Chcemy podjąć wezwanie Chrystusa: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”, prosząc dobrego Boga o łaskę szczerej spowiedzi dla nas samych oraz dla tych, którzy może dawno nie byli u sakramentu pojednania. W związku z tym, zapraszamy w 1. piątek miesiąca na celebrację „Czas łaski”. O godzinie 19:00 rozpocznie się liturgia słowa Bożego, po niej katecheza na temat rachunku sumienia, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi.
  3. W dniach 4-7 listopada odbędzie się w Warszawie Ogólnopolski Kongres Jezusa Chrystusa Króla pod hasłem „W diecezjach i parafiach: Króluj nam Chryste! Realizacja Jubileuszowego Aktu Intronizacyjnego”. Szczegółowy program w zakrystii.
  4. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypadają:
  • W poniedziałek, uroczystość Wszystkich Świętych – Msze święte będą według porządku niedzielnego;
  • we wtorek, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych;
  • w środę, wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych Zakonu Serafickiego;
  • w czwartek, wspomnienie świętego Karola Boromeusza, biskupa.

Składamy serdeczne podziękowanie za Wasze wsparcie, dzięki któremu możemy podejmować różne dzieła, zwłaszcza pomocy ubogim. Pan niech obdarzy Was pokojem.