1. Dziękując Bogu za dar odzyskanej niepodległości i suwerennego państwa zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji Ojczyzny i zgody w naszym narodzie. W Narodowe Święto Niepodległości wszystkim życzymy jedności i pokoju.
  2. W piątek, 16 listopada, na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i bł. Honorata w intencjach wpisanych do ksiąg znajdujących się w kaplicy Koźmińskiego.
  3. W sobotę, 17 listopada, przypada liturgiczne wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, patronki Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  4. W przyszłą niedzielę,18 listopada, cały Kościół będzie obchodził Drugi Światowy Dzień Ubogich. W tym roku Dzień ten przeżyjemy pod hasłem Biedak zawołał, a Pan go usłyszał (Ps 34,7). Z tej racji o godz. 11:00 w naszym kościele zostanie odprawiona uroczysta Msza św. pod przewodnictwem br. Michała Gawrońskiego. Serdecznie zapraszamy na tę celebrację wszystkich ubogich i tych, którzy ich wspierają duchowo i materialnie.
  5. Przez cały miesiąc listopad o godz. 18:00 odmawiamy różaniec w intencji zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych.
  6. Za Waszą życzliwość i ofiary składane na rzecz klasztoru i jadłodajni dla bezdomnych, niech zapłaci Pan Jezus i święty Ojciec Franciszek.