1. Dzisiaj, 10 listopada, obchodzimy 11. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem:Sudan Południowy. Przemilczane cierpienie. Z tej racji do puszki przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na pomoc dla tamtejszych ludzi.
  2. W poniedziałek, 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości. Zachęcamy wszystkich do gorącej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny, która bardzo takiego duchowego wsparcia potrzebuje.
  3. W sobotę, 16 listopada, na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i bł. Honorata w intencjach wpisanych do ksiąg znajdujących się w kaplicy Koźmińskiego.
  4. W przyszłą niedzielę, 17 listopada, cały Kościół będzie obchodził 3. Światowy Dzień Ubogich. W tym roku Dzień ten przeżyjemy pod hasłem: „Ufność nieszczęśliwych nigdy nie zawiedzie”. Z tej racji o godz. 11:00 w naszym kościele zostanie odprawiona uroczysta Msza św. Serdecznie zapraszamy wszystkich ubogich i tych, którzy ich wspierają duchowo i materialnie.
  5. Przez cały miesiąc listopad o godz. 18:00 modlimy się w intencji zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych. Kartki te można nadal złożyć w zakrystii albo na tacę. Zachęcamy także do składania wypominek rocznych. Oznaczają one, że w każdy 2. piątek miesiąca odmawiamy wieczorem, o godz. 18:00, różaniec w intencji poleconych zmarłych, a o godz.18:30 odprawiana jest Msza św. o ich zbawienie wieczne.
  6. Za Waszą życzliwość i ofiary składane na rzecz klasztoru i jadłodajni dla potrzebujących niech zapłaci Pan Jezus i św. Ojciec Franciszek.

Wszystkim życzymy radosnego świętowania Dnia Pańskiego.