1. W 33. Niedzielę Zwykłą, tydzień przed uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata, cały Kościół obchodzi Światowy Dzień Ubogich. W tym roku Dzień ten jest przeżywany pod hasłem: „Ufność nieszczęśliwych nigdy nie zawiedzie”. Z tej racji w naszym kościele o godz. 11:00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. Serdecznie zapraszamy wszystkich ubogich i tych, którzy ich wspierają duchowo i materialnie.
  2. W sobotę przypada 23. dzień miesiąca, kiedy to tradycyjnie modlimy się za wstawiennictwem św. ojca Pio. Nabożeństwo z odczytaniem podziękowań i próśb do Boga będzie o godz. 18:00, a następnie uroczysta Msza św. w podanych intencjach. Po Eucharystii, czas na adorację relikwii Świętego.
  3. Przez cały miesiąc listopad o godz. 18:00 modlimy się w intencji zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych. Kartki te nadal można składać w zakrystii albo na tacę. Zachęcamy także do składania wypominek rocznych. Oznacza to, że w każdy 2. piątek miesiąca o godz. 18:00 będzie odmawiany różaniec za zmarłych poleconych na tych kartkach, o godz. 18:30 odprawiona Msza św. o ich zbawienie wieczne.
  4. Za wszelkie dobro, jakiego od Was doświadczamy, za pomoc w prowadzeniu dzieła na rzecz bezdomnych i ubogich oraz wsparcie w utrzymaniu Domu bł. Aniceta, niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem.

Serdecznie życzymy wszystkim radosnej niedzieli!