1. Zapraszamy dziś do wspólnej modlitwy o miłosierdzie Boże dla nas i całego świata. W naszym kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego miłosierdzia o g. 15.00, a następnie adoracja do mszy świętej wieczornej.

  2. Również o g. 15.00 przy figurze Jezusa Miłosiernego w Parku Moczydło na Woli (u zbiegu ulic Górczewskiej i Deotymy) kard. Kazimierz Nycz odprawi uroczystą mszę świętą, którą poprzedzi Koronka do miłosierdzia Bożego. Następnie planowany jest koncert Stanisławy Celińskiej.

  3. W najbliższy wtorek, bracia z Centrum Duchowości Honoratianum w Zakroczymiu, zapraszają do naszego kościoła na konferencję z cyklu Duchowość bez lęku. Tematem będzie Zmartwychwstanie – Ciało, które nie straszy. Spotkanie rozpocznie się konferencją o g. 19.30, a po niej półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.
    https://centrumkapucyni.pl/?p=4783

  4. Za tydzień w niedzielę, 23 kwietnia, wspominamy szczególnie świętego o. Pio. Odczytanie próśb i podziękowań za wstawiennictwem Świętego o g. 18.00. Następnie msza święta, a po niej możliwość uczczenia relikwii Świętego.

  5. W kalendarzu liturgicznym:

    • piątek – wspomnienie św. Konrada z Parzham, kapucyna.

  6. Bogu niech będzie chwała za Waszą pomoc nam okazywaną, zarówno materialną, jak i duchową. Chrystus Zmartwychwstały niech coraz bardziej odsłania przed Wami tajemnicę krzyża.