1. Msza święta Roratnia w naszym kościele od poniedziałku do czwartku celebrowana jest o godzinie 7:00. Poprzedza ją śpiew Godzinek ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny o godzinie 6:40.
  2. W zakrystii można zaopatrzyć się w poświęcone opłatki na stół wigilijny oraz książkę naszego współbrata Gabriela Bartoszewskiego „Cuda błogosławionego kardynała Wyszyńskiego. Świadectwa”. Cena książki: 30- zł.
  3. W środę, 23 grudnia, szczególnie wspominamy świętego ojca Pio. Odczytanie próśb i podziękowań za wstawiennictwem Świętego o godzinie 18:00. Następnie, o 18:30, Msza święta, a po niej możliwość uczczenia relikwii Stygmatyka.
  4. W czwartek, 24 grudnia, spowiedź w naszym kościele będzie trwała bez przerwy od godziny 7:00 do 15:00. Nie będzie wieczornej Mszy świętej o godzinie 18:30.
  5. Uroczystość Narodzenia Pańskiego rozpoczniemy Pasterką o północy. Pół godziny wcześniej, o godzinie 23:30, procesjonalnie wniesiemy do kościoła figurkę Dzieciątka Jezus i będziemy wspólnie sprawować liturgiczną Godzinę Czytań.
  6. Od uroczystości Narodzenia Pańskiego do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, w krypcie kościoła będzie czynna Ruchoma Szopka Bożonarodzeniowa, do której nawiedzenia serdecznie zapraszamy. Będzie ona otwarta w następujących godzinach:
  • w dni powszednie, od 12:00 do 18:30;
  • w soboty, niedziele i Nowy Rok, od 11:00 do 18:30.

Z serca dziękujemy wszystkim za ofiary składane na jadłodajnię dla bezdomnych i potrzebujących oraz za każdy wyraz Waszej życzliwości. Niech Bóg wynagrodzi Wam swym błogosławieństwem.