1. W poniedziałek przypada 23. dzień miesiąca, wspominamy zatem św. ojca Pio. Nowenna rozpocznie się o godz. 18:00 odczytaniem podziękowań i próśb do Boga za wstawiennictwem Świętego z Pietrelciny, a następnie zostanie odprawiona Msza św. z okolicznościowym kazaniem. Po Mszy św. adoracja relikwii św. ojca Pio.
  2. We wtorek, 24 grudnia, wigilia Narodzenia Pańskiego. Spowiedź w tym dniu w naszym kościele będzie bez przerwy w godzinach od 7:00 do 15:00. Wieczornej Mszy św. o godz. 18:30 nie będzie. Wieczerza Wigilijna niech stanie się dla nas okazją do przeżycia jedności z Bogiem i z naszymi bliskimi.
  3. Uroczystość Narodzenia Pańskiego rozpoczniemy Pasterką o godz. 24:00. Pół godziny wcześniej, o godz. 23:30, bracia naszej wspólnoty procesjonalnie wniosą do kościoła figurkę Dzieciątka Jezus, a następnie sprawować będziemy liturgię Godziny Czytań.
  4. W zakrystii można jeszcze zaopatrzyć się w poświęcone opłatki wigilijne.
  5. Od uroczystości Narodzenia Pańskiego do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, w krypcie kościoła będzie czynna Ruchoma Szopka Bożonarodzeniowa:
  • w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 12:00 do 18:30;
  • w soboty, niedziele i w Nowy Rok, w godzinach od 11:00 do 18:30.
  1. Dobry Bóg niech wynagrodzi Wam swym błogosławieństwem każdy odruch Waszej życzliwości, zrozumienia i bliskości z nami.

Kontemplacja tajemnicy Bożego Narodzenia niech umocni w naszych sercach, w rodzinach i pośród przyjaciół wzajemną miłość, radość, jedność i pokój.