1. Dziś, w 4. Niedzielę Wielkanocną, rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i do Życia Konsekrowanego.
  2. W poniedziałek, 13 maja, obchodzimy w kościele wspomnienie NMP Fatimskiej, a we wtorek, 14 maja, święto Macieja Apostoła.
  3. We czwartek, 16 maja, czcimy św. Andrzeja Bobolę, męczennika, Patrona Polski i Metropolii Warszawskiej. Ojcowie Jezuici zapraszają na uroczystą Eucharystię do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli, przy ul. Rakowieckiej 61 w Warszawie o godz. 18:00. Mszy św. będzie przewodniczył ks. kard. Kazimierz Nycz, a homilię wygłosi generał Zakonu Jezuitów, ojciec Arturo Sosa SJ.
  4. Jak co roku, przed odpustem św. Feliksa z Cantalice, w dniach 15-17 maja w czasie nabożeństwa 40 godzinnego odbędą się w naszym kościele otwarte rekolekcje dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Zapraszamy serdecznie nie tylko członków tej wspólnoty, ale także wszystkich sympatyków św. Franciszka z Asyżu. Rekolekcje poprowadzi br. Andrzej Romanowski, asystent narodowy FZŚ. Szczegółowy program spotkań można znaleźć na plakacie w gablotce ogłoszeń przed kościołem.
  5. W sobotę, 18 maja, przypada wspomnienie liturgiczne św. Feliksa z Cantalice, pierwszego świętego Zakonu Kapucynów i patrona dzieci. Namaszczenie dzieci olejem św. Feliksa będzie miało miejsce po każdej Mszy św. i na prośbę wyrażoną w zakrystii.
  6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na duszpasterstwo powołaniowe i formację młodzieży zakonnej w naszej Prowincji.

Bóg niech wynagrodzi Wam swym błogosławieństwem wszelką Waszą dobroć i szlachetność serca, których doświadczamy na co dzień.