1. Dziś, w Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i do Życia Konsekrowanego.
  2. W poniedziałek Kościół w Polsce czci swego patrona św. Wojciecha biskupa i męczennika. Jest on także patronem naszej Prowincji. Pamiętajmy w tym dniu o Ojczyźnie w naszych modlitwach. Tego dnia wypada także 23 dzień miesiąca. Nowenna do św. Pio rozpocznie się o godz. 18.00, a następnie uroczysta Msza św. w intencjach podanych na kartkach. Na zakończenie ucałowanie relikwii.
  3. Na XXV Kapitule Prowincjalnej, która odbyła się w dniach 16-20 kwietnia w Zakroczymiu, wybrano nowego Ministra Prowincjalnego Warszawskiej Prowincji Braci Mniejszych Kapucynów, którym został br. Łukasz Woźniak. Jego poprzednikiem był, jak dobrze pamiętamy, br. Andrzej Kiejza, który pełnił urząd przez dwie kadencje, w latach 2012-2018. Polecamy naszych Braci Przełożonych Waszej modlitwie.
  4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Duszpasterstwo powołaniowe i formację młodzieży zakonnej w naszej Prowincji.
  5. Serdecznie dziękujemy za Waszą życzliwość wyrażaną w modlitwie i w sposób materialny. Wszystkim Solenizantom najbliższego tygodnia, składamy najlepsze życzenia. Niech Bóg oświeca naszą drogę życia i nam błogosławi.  Radosnego świętowania!