1. Dziś w 4. Niedzielę Wielkanocną rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i do Życia Konsekrowanego. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na duszpasterstwo powołaniowe i formację młodzieży zakonnej w naszej Prowincji.
  2. W najbliższą sobotę rozpoczyna się miesiąc maj poświęcony czci Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy codziennie o godzinie 18:00 na nabożeństwo majowe. W liturgii tego dnia wspominamy świętego Józefa Rzemieślnika. Tego dnia przypada też 1. sobota miesiąca. Zapraszamy na wspólną modlitwę.
  3. Przyszła niedziela, jako pierwsza w miesiącu, jest niedzielą adoracyjną. Wystawienie Najświętszego Sakramentu rozpocznie się po Mszy świętej o godzinie 12:15. Podczas wieczornej Eucharystii o godzinie 18:30 będzie modlić się w intencji naszej Ojczyzny.
  4. Zachęcamy, aby 1% podatku dochodowego przekazać bezpośrednio na Fundację Kapucyńską imienia błogosławionego Aniceta Koplińskiego, która wspiera warszawski klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w prowadzeniu Domu błogosławionego Aniceta dla posługi ludziom bezdomnym i potrzebującym pomocy materialnej oraz duchowej. Codziennie wydajemy około 500 posiłków osobom głodnym i zziębniętym, troszczymy się też dla nich o odzież, obuwie, wsparcie medyczne i różnorodną pomoc w procesie wychodzenia z bezdomności. Ulotki z numerem KRS rozłożone są na ławkach w kościele.
  5. Niech Bóg wynagrodzi swym błogosławieństwem Waszą szczodrobliwą dobroć i szlachetność serc, których doświadczamy na co dzień.

Radosnego świętowania w Dzień Pański życzymy wszystkim!