1. We wtorek, 2 kwietnia, w 14. rocznicę śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II, na Placu Piłsudskiego o godz. 21:00 rozpocznie się czuwanie modlitewne, organizowane przez Centrum Myśli Jana Pawła II. W spotkaniu będzie uczestniczył ks. kard. Kazimierz Nycz, Arcybiskup Metropolita Warszawski. Zapraszamy wszystkich wiernych do udziału w czuwaniu i wspólnej modlitwy.
  2. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: 1. czwartek, 1. piątek i 1. sobota miesiąca, a najbliższa niedziela jest niedzielą adoracyjną.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w naszym kościele: w piątek, Droga Krzyżowa o godz. 10: 30 prowadzona przez bezdomnych i o godz. 17:45 dla wszystkich wiernych. Gorzkie Żale z nauką pasyjną w niedzielę o godz. 17:45.
  4. Zachęcamy wszystkich wiernych, a szczególnie rodziny z dziećmi, do uczestnictwa w XIV Marszu Świętości Życia. Przejdzie on ulicami Warszawy w niedzielę, 7 kwietnia, pod hasłem „Tato, to Ja”, by przypomnieć o potrzebie troski o życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci oraz o istotnej roli ojca w przyjęciu dziecka i jego wychowaniu. Poprzedzi go Msza św. w Archikatedrze Warszawskiej o godz. 11:00, po której zostanie udzielone indywidualne błogosławieństwo rodzinom z dziećmi i kobietom w stanie błogosławionym. Na Pl. Zamkowym, przy Kolumnie Zygmunta o godz. 12:00 rozpocznie się akcja „Pielucha dla Malucha”, podczas której zbierane będą pampersy i środki higieny dla niemowląt z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach, prowadzonego przez Archidiecezję Warszawską.
  5. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają w utrzymaniu i prowadzeniu Domu bł. Aniceta, jałmużnika Warszawy. Za wszelkie dobro jakiego nieustannie od Was doświadczamy, niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem. Ze swojej strony obiecujmy modlitwę za Was i w Waszych intencjach.

Życzymy radosnego przeżycia dzisiejszej radosnej Niedzieli „Laetare” i owocnego czasu całego Wielkiego Postu!