1. We wtorek, 16 marca, na Mszy świętej wieczornej będziemy dziękować Bogu za dar życia i świętości oraz dzieło błogosławionego Honorata Koźmińskiego, a także za jego wstawiennictwem polecać Bogu wszystkie nasze intencje i sprawy.
  2. Nowenna do świętego Józefa odmawiana codziennie na Mszach świętych o godzinie 7:00 i 18:30 przygotowuje nas do uroczystości Opiekuna Świętej Rodziny, którą będziemy obchodzić w najbliższy piątek, 19 marca. Msze święte tego dnia będą według porządku powszedniego. Tego dnia, z racji uroczystości, nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele:
  • Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 17: 45;
  • Gorzkie Żale z nauką pasyjną w niedzielę również o godz. 17:45.
  1. Dobremu Bogu polecajmy wszystkich zmarłych, a zwłaszcza tych, którzy odeszli na skutek koronawirusa. Módlmy się też o zdrowie dla chorych, dla tych, którzy się nimi opiekują, dla lekarzy i personelu medycznego oraz dla wszystkich służb sanitarnych. Módlmy się gorąco o wygaśnięcie epidemii.
  2. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ofiary składane w ramach jałmużny wielkopostnej na rzecz ludzi ubogich. Każdy gest dobroci i hojności jaki otrzymujemy z Waszej strony, odwzajemniamy codzienną modlitwą i Mszą świętą za naszych Dobrodziejów.

Święty Józef, opiekun Kościoła Świętego i patron ojców, niech uprasza Waszym rodzinom opiekę Bożą i będzie dla ojców rodzin wzorem zaufania Bogu i posłuszeństwa Jego woli.