1. W piątek 2 lutego obchodzimy w Kościele święto Ofiarowania Pańskiego, w tradycji polskiej zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w naszym kościele jak w dzień powszedni. Poświęcenie świec na każdej Mszy świętej.
  2. Święto Ofiarowania Pańskiego jest także Dniem Życia Konsekrowanego. Tego dnia modlimy się szczególnie za siostry i braci zakonnych. O godz. 15.00, osoby konsekrowane odmówią w kościele seminaryjnym Koronkę do Miłosierdzia Bożego, po czym przejdą w procesji do bazyliki archikatedralnej, gdzie o godz. 16.00 rozpocznie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Jego Eminencji Kazimierza Kardynała Nycza. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  3. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa  o godz. 18.00.
  4. Przyszła niedziela jako pierwsza w miesiącu jest niedzielą adoracyjną. Zapraszamy na adorację  Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12.15. Na wieczornej Eucharystii będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny.
  5. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, Przyjaciołom za hojne ofiary składane na budowę Domu bł. Aniceta Koplińskiego dla bezdomnych i ludzi będących w potrzebie i za Waszą stałą życzliwość, i wszelkie dobro.

Niech św. Tomasz z Akwinu wyprasza nam łaskę niezachwianej nadziei i wytrwania w miłości Chrystusa. Wszystkim tu obecnym i Waszym Rodzinom życzymy radosnej niedzieli.