1. W pierwszą niedzielę miesiąca zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. Wystawienie rozpocznie się po Mszy świętej o godzinie 12:15 i trwać będzie do godziny 18:00. Podczas wieczornej Eucharystii, o godzinie 18:30, będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny.
  2. Jutro, 3 maja, uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski. Porządek odprawiania Mszy świętych w naszym kościele będzie jak w niedzielę. W tym dniu przypada kolejna rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja w 1791 roku. Niech wyrazem naszego patriotyzmu będzie modlitwa za Ojczyznę i jedność Narodu, a także wywieszona flaga narodowa.
  3. Tegoż dnia, na Mszy świętej o godzinie 12:15 brat Sebastian Piasek otrzyma z rąk Ministra prowincjalnego krzyż misyjny. W maju tego roku brat Sebastian rozpocznie swą posługę misyjną w Gabonie. Powierzamy go Waszym modlitwom.
  4. W tym tygodniu przypada 1. czwartek i 1. piątek miesiąca. Jest to szczególna okazja do modlitwy o nowe powołania w Kościele i o świętość życia dla powołanych, a także do podjęcia aktów wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za wszelkie popełnione grzechy, z prośbą o miłosierdzie dla nas i całego świata.
  5. Zapraszamy codziennie o godzinie 18:00 na nabożeństwo majowe. W refleksji będzie nam przewodził Sługa Boży ksiądz prymas Stefan kardynał Wyszyński poprzez swe rozważania o Kościele.
  6. W naszym kościele, w najbliższą niedzielę, 9 maja, na Mszy świętej o godzinie 12:15, grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 74 imienia błogosławionego ojca Honorata Koźmińskiego przystąpi do swej Pierwszej Komunii świętej. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i gości komunijnych, respektując obostrzenia sanitarne, bardzo prosimy o wybranie innej godziny dla uczestniczenia we Mszy świętej tego dnia.
  7. Serdecznie dziękujemy za wszelkie dobro, którego od Was doświadczamy z Bożego natchnienia.

Maryja Dziewica, patronka dni majowych, niech wyprasza wszystkim Boże błogosławieństwo.