1. Dzisiaj, 29 kwietnia, obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa w czasie II wojny światowej.
  2. W nawiązaniu do ustaleń z 378. zebrania plenarnego Konferencji Episkopatu Polski metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz udziela dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 4 maja, w czasie tzw. długiego weekendu na terenie archidiecezji warszawskiej. Wiernych korzystających z dyspensy zachęca się, aby pomodlili się tego dnia w intencjach Ojca Świętego.
  3. Przyszła niedziela jako pierwsza w miesiącu jest niedzielą adoracyjną. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po mszy św. o godz. 12.15. Zapraszamy na adorację. Na  mszy św. wieczornej o godz.18.30 będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny.
  4. Niech udział w niedzielnej Eucharystii przemienia nas wewnętrznie i czyni coraz bardziej podobnymi do Chrystusa, naszego Pana i Zbawiciela.
  5. Za wszelkie dobro jakiego od Was doświadczamy, szczególnie za pomoc w budowie Domu bł. Aniceta Koplińskiego Jałmużnika i bieżącym funkcjonowaniu kuchni dla ubogich, niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem. Zapewniając o codziennej modlitwie za Was, życzymy Wszystkim radosnej niedzieli.