1. W poniedziałek 19 marca obchodzimy w Kościele uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich Solenizantach, a w sposób szczególny módlmy się za naszego Współbrata o. Józefa Łaskiego prosząc dla niego o łaskę zdrowia i opiekę świętego Patrona. W tym dniu obchodzi również swoje imieniny nasz Ksiądz Proboszcz Bogdan Bartołd. Módlmy się gorąco także za Niego.
  2. W piątek wypada 23 dzień miesiąca poświęcony św. ojcu Pio. Z racji Wielkiego Postu zamiast tradycyjnej nowenny zostanie odprawiona o godz. 17.45 Droga Krzyżowa wg tekstu napisanego przez ojca Pio, a następnie będzie odprawiona uroczysta Msza św. w intencjach zapisanych na kartkach.
  3. Dnia 24 marca, czyli w sobotę przed Niedzielą Palmową, będziemy przeżywać w naszej Archidiecezji XXXIII Światowe Dni Młodzieży pod hasłem: Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga (Łk 1,30). Tegoroczne spotkanie odbędzie się w świątyni Opatrzności Bożej. Początek  Diecezjalnego Dnia Młodzieży o godz. 11.00. Na powyższe uroczystości zaproszona jest młodzież ze wszystkich wspólnot parafialnych, studenci i wolontariusze.
  4. W Niedzielę Palmową Towarzystwo Charytatywne im. Ojca Pio będzie rozprowadzać palemki wielkanocne przed każdą mszą św. na stoisku przed kościołem. Uzyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na pomoc dla podopiecznych Towarzystwa.
  5. Za duchowe i materialne wsparcie jakiego ciągle doświadczamy, niech wynagrodzi Wam Pan Jezus i św. ojciec Franciszek.