1. We wtorek, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu obchodzimy XXVIII Światowy Dzień Chorego. Hasłem tego dnia są słowa Jezusa:Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię (Mt 11,28). Na tę okoliczność Papież Franciszek przygotował specjalne orędzie. Zachęcamy do lektury tekstu.
  2. Tegoż dnia, w naszym kościele na Mszy św. wieczornej o godz. 18:30 zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Zapraszamy do uczestnictwa w tej Eucharystii wszystkich chorych oraz ich bliskich z rodzin i spośród przyjaciół.
  3. We środę, 12 lutego, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy rozpocznie się jak zwykle o godz. 18:00.
  4. W piątek, 14 lutego, będziemy obchodzić święto wielkich misjonarzy Cyryla i Metodego, patronów Europy. Pamiętajmy w modlitwie o naszym kontynencie, o jego chrześcijańskich korzeniach i ewangelicznej tożsamości.
  5. Tego samego dnia, 14 lutego, z racji 2. piątku miesiąca zapraszamy na wspólną modlitwę za naszych zmarłych. O godz. 18:00 różaniec, a po nim Msza św. w intencji zmarłych zapisanych na rocznych kartkach wypominkowych
  6. Bardzo dziękujemy wszystkim za nieustanną duchową i materialna troskę o nasz kościół i klasztor. Niech Waszą szczodrobliwość wynagrodzi Bóg swym błogosławieństwem.

Wszystkim życzymy radosnego trwania w przyjętej Ewangelii oraz aby potrafili na co dzień być czytelnym świadectwem naszej wiary.