1. W poniedziałek, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu Kościół przeżywa Światowy Dzień Chorego. Za wstawiennictwem Matki Bożej polecamy Miłosierdziu Bożemu wszystkich cierpiących fizycznie i duchowo, a szczególnie tych, których cierpienie staje się trudne do zniesienia. Wszystkim tym, którzy leczą chorych i opiekują się nimi, niech Bóg da mądre i czułe serca, i wynagrodzi im obfitymi łaskami.
  2. We środę, 13 lutego, zapraszamy także na nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Nabożeństwo w naszym kościele rozpocznie się jak zwykle o godz. 18:00.
  3. We czwartek, 14 lutego, będziemy obchodzić święto świętych Cyryla i Metodego, Patronów Europy. Pamiętajmy w modlitwie o naszym kontynencie, jego chrześcijańskich korzeniach i ewangelicznej tożsamości.
  4. Za miesiąc, we środę, 13 marca, przypada Święto Papieskie i 6. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę św. Piotra. W związku z czym, tego dnia o godz. 17: 30 w świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana z udziałem Episkopatu Polski w intencji Ojca św. Do udziału w uroczystości zaproszeni są duchowni, osoby konsekrowane i wszyscy wierni.
  5. Cenimy sobie bardzo Wasze stałe duchowe i materialne wspieranie naszego kościoła i klasztoru, za które niech wynagrodzi Wam Bóg swoim błogosławieństwem.

Życzymy radosnego trwania w praktykowaniu przyjętej Ewangelii.