1. Dzisiejsza niedziela jako pierwsza w miesiącu jest niedzielą adoracyjną. Zachęcamy do adoracji  Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 12.15. Na wieczornej Eucharystii będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny.
  2. 9 lutego wypada drugi piątek miesiąca. Zapraszamy o godz. 18.00 na różaniec i Mszę św. w intencji zmarłych polecanych na rocznych kartkach wypominkowych.
  3. W przyszłą niedzielę, 11 lutego br. będziemy obchodzili XXVI Światowy Dzień Chorego. Hasłem tego dnia są słowa Mater Ecclesiae: „Oto syn Twój (…) Oto Matka twoja”. I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie” (J 19, 26-27).Przez wstawiennictwo NMP z Lourdes polecajmy miłosierdziu Bożemu wszystkich cierpiących fizycznie i duchowo, a szczególnie tych, których cierpienie staje się trudne do zniesienia. Pracownikom służby zdrowia i wszystkim, którzy opiekują się chorymi  niech Bóg daje mądre i czułe serca i wynagrodzi ich trud swoim błogosławieństwem.
  4. Bardzo dziękujemy Państwu za nieustanne wspieranie dzieła pomocy bezdomnym i ludziom będącym w potrzebie oraz hojnie okazywaną pomoc duchową i materialną w budowie jadłodajni. Waszą życzliwość i dar sera niech wynagrodzi Wam Bóg obfitymi łaskami.Radosnej niedzieli i błogosławionych dni tygodnia!