1. W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej codziennie o godzinie 18:00. Przez wstawiennictwo Maryi chcemy prosić Boga o ustanie epidemii i o pokój w naszych rodzinach.
  2. W tym tygodniu przypadają:
  • w poniedziałek, 10 maja, uroczystość świętego Stanisława, biskupia i męczennika, głównego patrona Polski, przeniesiona z ostatniej soboty w Archidiecezji Warszawskiej;
  • we czwartek, 13 maja, wspomnienie NMP Fatimskiej;
  • w piątek, 14 maja, święto Macieja Apostoła.
  1. We czwartek, 13 maja, w Kościele rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy nowennowe odmawiane będą na nabożeństwie majowym o godzinie 18:00.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na wieczornej Mszy świętej o godzinie 18:30, z racji 16. dnia miesiąca, będziemy polecać Bogu przez wstawiennictwo błogosławionego Honorata Koźmińskiego nasze intencje, dziękując za dzieło jego życia.
  3. Metropolita Warszawski, ksiądz kard. Kazimierz Nycz, w swym liście kieruje do nas podziękowania, pisząc: „Za modlitwę oraz wyrazy pamięci i łączności ze mną w mojej chorobie: ze strony kapłanów, sióstr i braci zakonnych oraz ludzi świeckich, którzy dawali temu wyraz na różne sposoby, wszystkim bardzo dziękuję i odwzajemniam tę życzliwość oraz duchowe wsparcie swoją codzienną modlitwą. Na czas kilku miesięcy bezpośredniego przygotowania i oczekiwania na podwójną beatyfikację z serca Wam błogosławię. A nowi błogosławieni patronowie: kardynał Stefan Wyszyński i matka Elżbieta Róża Czacka niech wypraszają wszystkim potrzebne łaski”.
  4. Jak już wspominaliśmy, od kilku tygodni trwa remont w naszym klasztorze. Obecnie prace są prowadzone na parterze. Dziękujemy tym wszystkim, którzy wspierają nas duchowo i materialnie, jednocześnie prosząc o dalsze wsparcie tego dzieła ważnego dla nas i dla naszych gości.

Bóg, poprzez swe błogosławieństwo, niech wynagrodzi wszystkim Waszą dobroć i szlachetność serca, których doświadczamy każdego dnia.