1. Dzisiaj, 16 lutego, na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i bł. Honorata w intencjach wpisanych do ksiąg znajdujących się w kaplicy bł. Honorata Koźmińskiego.
  2. W sobotę, 22 lutego, będziemy obchodzić święto Katedry św. Piotra Apostoła. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji Ojca Świętego i całego Kościoła.
  3. W przyszłą niedzielę, 23 lutego, o godz. 18:00 nowenna do św. ojca Pio, a następnie uroczysta Msza św. w podanych intencjach i, na zakończenie, adoracja relikwii Świętego z Pietrelciny. Serdecznie zapraszamy wszystkich Czcicieli świętego Stygmatyka z Gargano.
  4. W związku z dość częstym zwracaniem się do nas, drogą elektroniczną, w sprawie odbycia spowiedzi generalnej, polecamy uważną lekturę noty na ten temat zamieszczonej na stronie internetowej klasztoru: www.kapucyni.warszawa.pl (zakładka: Spowiedź). Znajdziemy w niej ogólne i bardzo ważne zasady dotyczące spowiedzi generalnej, które dobrze posłużą przygotowaniu.
  5. Za nieustanne wspieranie nas w prowadzeniu Domu bł. Aniceta, jałmużnika Warszawy, składamy serdeczne podziękowanie. Niech wynagrodzi Wam Bóg swym błogosławieństwem.
  6. Zaciągnięty dług wdzięczności wobec Darczyńców i Przyjaciół naszego klasztoru staramy się spłacać codzienną modlitwą.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i niezachwianej ufności pokładanej w Bogu!