1. W piątek, 22 lutego, będziemy obchodzić święto Katedry św. Piotra Apostoła. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji Ojca Świętego i całego Kościoła.
  2. W sobotę przypada 23 dzień miesiąca poświęcony czci św. ojca Pio. Nowenna rozpocznie się o godz. 18:00 odczytaniem podziękowań i próśb do Boga, a następnie uroczysta Msza św. w podanych intencjach i na zakończenie ucałowanie relikwii Świętego. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Świętego z Pietrelciny.
  3. W związku z dość częstym zwracaniem się do nas w sprawie odbycia spowiedzi generalnej polecamy uważnej lekturze notę na ten temat zamieszczoną na stronie internetowej klasztoru (zakładka: Wydarzenia). Znajdziemy w niej ogólne zasady dotyczące spowiedzi generalnej.
  4. Za nieustanne wspieranie nas w prowadzeniu Domu bł. Aniceta, Jałmużnika Warszawy, składamy serdeczne podziękowanie. Niech Bóg wynagrodzi Wam swym błogosławieństwem.
  5. Zaciągnięty dług wdzięczności wobec Darczyńców i Przyjaciół naszego klasztoru staramy się spłacać codzienną modlitwą.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i niezachwianej ufności pokładanej w Bogu!