1. W związku z tragicznym trzęsieniem ziemi, jakie nawiedziło w ostatnim czasie Turcję i Syrię zachęcamy do złożenia ofiar dla poszkodowanych. Przy wyjściu z kościoła znajduje się skarbona, do której możemy wrzucić datki.
  2. Najbliższą środą rozpoczniemy okres wielkiego postu. Tego dnia msze święte z obrzędem posypania głów popiołem według porządku dnia powszedniego. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele: Drogę krzyżową w piątki o g. 1745 oraz Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 1745.
  3. Schola Cantorum Beati Vladislai zaprasza na nabożeństwo pasyjne z tradycyjnymi pieśniami w ramach cyklu „Zanieście Mu nową pieśń niesłychaną”. Wspólne śpiewanie w najbliższy piątek w naszym kościele o g. 1915.
  4. W dniach 19–25 lutego będziemy przeżywali Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególnie w okresie wielkiego postu zachęcamy do podjęcia abstynencji jako duchowej ofiary w intencji uzależnionych.
  5. Dziękujemy za Waszą obecność i wspieranie nas w utrzymaniu klasztoru oraz ubogich, którzy są powierzeni naszej opiece. Dobry Bóg niech Was umacnia swoją łaską.