1. Zapraszamy na młodzieżowe rekolekcje wielkopostne w przygotowaniu do dobrego przeżycia Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Będą one także odwoływały się do tegorocznej Golgoty Młodych. Spotkanie odbędzie się w dniach 4-6 marca w Serpelicach nad Bugiem i poprowadzone zostanie przez braci Michała Baczkurę i Krzysztofa Fabicha. Koszt rekolekcji to 180,- zł, nocleg i wyżywienie zapewnione. Koniec zapisów z dniem 25 lutego. Po więcej szczegółów zapraszamy na facebooka Golgoty Młodych.
  2. W naszej wspólnocie swoje imieniny będzie obchodził brat Gabriel Bartoszewski. Na Mszę świętą w intencji solenizanta zapraszamy w najbliższą sobotę, 26 lutego o godzinie 7:00.
  3. W przyszłą niedzielę, 27 lutego o godzinie 19:20, zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu naszego organisty, pana Bartosza Borkowskiego, oraz pana Damiana Pawłowskiego. W programie, między innymi, utwory J. S. Bacha, L. Marchandta, F. Liszta, M. Surzyńskiego.
  4. W kalendarzu liturgicznym przypadają w tym tygodniu:
    • we wtorek, święto Katedry świętego Piotra Apostoła;
    • w środę, wspomnienie świętego Polikarpa, biskupa i męczennika.

Za wszelkie ofiary składane na rzecz kościoła, klasztoru i hojną pomoc w utrzymaniu Domu błogosławionego Aniceta Koplińskiego, jałmużnika Warszawy, niech wynagrodzi Wam Bóg swym błogosławieństwem.